SLUŽBY

Prenájom • Poradenstvo • Prieskum

Všetko pod 
jednou strechou

Okrem prenájmu nehnuteľností našim klientom poskytujeme aj služby spojené s prenájmom (základné aj nadštandardné). Zabezpečujeme aj správu nehnuteľností. A to všetko pod jednou strechou. Okrem toho sa ako jedny z mála na Slovensku od roku 2009 venujeme oblasti starostlivosti o vojnové hroby, kde robíme zároveň aj poradenskú a konzultačnú činnosť. Vlastníte prázdnu nehnuteľnosť a nemáte čas na jej správu a hľadanie vhodných nájomcov?

Máte zle skúsenosti s doterajšími nájomcami? Chcete si užívať pocit, že Vaša nehnuteľnosť zarába peniaze ale Vy s tým nechcete mať žiadne starosti? AK STE ASPOŇ RAZ ODPOVEDALI ÁNO, TAK STE NA SPRÁVNOM MIESTE. Naša pobočka sídli v strategickej lokalite v centre Prešova, v prekrásnych priestoroch s moderným minimalistickým dizajnom a množstvom parkovacích miest v zadnom trakte sídla pobočky.

 
PONÚKAME

Prenájom nehnuteľností

spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Náš skúsený tím vám pomôže s prenájmom a zabezpečí najlepšie možné podmienky a životné prostredie. S nami bude prenájom kancelárií a nebytových priestorov jednoduchý.

PONÚKAME

Prieskum a vyhľadávanie vojnových hrobov

a zabezpečovanie ich zachovania v zmysle humanitárneho práva


Starostlivosť o vojnové pohrebiská a udržiavanie vojnových hrobov je súčasťou právneho poriadku demokratických a vyspelých spoločností. Preto poskytujeme prieskum a vyhľadávanie vojnových hrobov a zabezpečujeme ich zachovanie.

 
 
PONÚKAME

Poradenská a konzultačná činnosť

v oblasti starostlivosti o vojnové hroby

Naša spoločnosť je jedna z mála na Slovensku od roku 2009 venujeme oblasti starostlivosti o vojnové hroby, kde robíme zároveň aj poradenskú a konzultačnú činnosť. 

MÁTE NA NÁS OTÁZKY?
Neváhajte nás kontaktovať! Zavolajte na +421 948 900 890 alebo nám napíšte sapex@sapex.sk!
© 2022 Všetky práva vyhradené pre Sapex s.r.o.
Ochrana osobných údajov | Cookies |  Tvorba web stránok MI:SU DESIGN s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.